17 lutego 2024r. odbędzie się w Przesiece
XI Bieg Icemana 2024!

iceman logo

Bez względu na pogodę i warunki atmosferyczne 300 zawodników i zawodniczek, odzianych jedynie w buty, szorty i ew. minimalne zakrycie tułowia, przebiegnie 10km trasą po leśnych duktach i ścieżkach. Bieg Icemana w Przesiece jest prekursorem tego typu imprez i ma już swoich stałych fanów.
Zawodnicy jednak najczęściej nie przyjeżdżają sami! Jako kibice towarzyszą im często rodziny i znajomi. Nierzadko też przyjeżdżają Kluby Morsów oraz Biegowe z całej Polski, by kibicować swoim kolegom i przy okazji wykąpać się wspólnie w Wodospadzie Podgórnej.

Jest to więc doskonała okazja by minimalnym kosztem zareklamować swój obiekt lub atrakcję!

Zapraszamy do współpracy obiekty, które mogą ufundować vouchery, rabaty, zniżki, pamiątki, gadgety, itp. dla zawodników (300 pakietów startowych) i/lub zwycięzców biegu.

Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje współpracy, np. na dodatkowe atrakcje podczas imprezy dla zawodników i kibiców. Można też będzie przekazać materiały reklamowe, które dostępne będą dla wszystkich w biurze zawodów.

Dziękujemy wszystkim obiektom, które wsparły to wydarzenie w poprzednich edycjach i liczymy na dalszą współpracę.

 W zamian zapewniamy:

  1. dostarczenie plakatu wydarzenia,
  2. promocję Państwa obiektu/atrakcji poprzez umieszczenie odpowiednich informacji/logotypów/linków na:
  3. umieszczenie logotypu na plakacie oraz numerze startowym (który zawodnicy zabierają na pamiątkę).
  4. zapewnienie miejsca na starcie/mecie oraz w biurze biegu, na Państwa materiały reklamowe (banner, rollup, ulotki, itp)
  5. wymienianie Państwa obiektu/atrakcji jako sponsora wydarzenia, w trakcie trwania imprezy, przez konferansjera

Zgłoszenie z informacją jaki rodzaj współpracy mogą Państwo zaoferować i ew. Państwa propozycjami, prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr. tel. 883 315 939.

Dziękujemy i pozdrawiamy

Patronat medialny: